BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU, İSTANBUL 34.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ’NİN ATILIM FAKTORİNG A.Ş. İLE İLGİLİ MÜZEKKERESİNE CEVAP VERDİ.

BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU TARAFINDAN, İSTANBUL 34.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ’NİN 13.11.2015 TARİHİNDE GÖNDERMİŞ OLDUĞU VE KURUMUN FAKTORİNG FİRMALARINI DENETLEME UYGULAMALARI VE ATILIM FAKTORİNG A.Ş. İLE İLGİLİ MÜZEKKERESİNE, HUKUK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI DAİRE BAŞKANI MUHAMMET ERİŞEN İMZASI İLE 04.01.2016 TARİHİNDE CEVAP VERİLMİŞTİR.

İSTANBUL 34.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ TARAFINDAN, BDDK MURAKIPLARI ABDULLAH GÖKPINAR VE ASIM ALPAY PARLAK TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ  OLAN,  “ADİL ALTAY GÜNEY İSİMLİ ŞAHSIN ATILIM FAKTORİNG A.Ş. HAKKINDAKİ 16.07.2013 TARİHLİ ŞİKAYET DİLEKÇESİ” İNCELEME KONULU VE   23.07.2014 TARİHLİ RAPOR İLE İLGİLİ BELİRSİZLİKLERİN AÇIKLANMASI İÇİN GÖNDERİLMİŞ OLAN MÜZEKKERE VE BDDK HUKUK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI’NIN CEVABI, MAHKEME’YE BDDK’NIN CEVABI İLE İLGİLİ BİLGİ VE YORUM DİLEKÇESİ VERİLDİKTEN SONRA, BİR KAÇ GÜN İÇİNDE BU SÜTUNLARDA YAYINLANACAKTIR.

ADİL ALTAY GÜNEY, YÜKSEK MÜHENDİS MİMAR

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: