İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN, ATILIM FAKTORİNG A.Ş.,DOĞAN DANYEL DİNLER,ELÇİN GÜNEY VE CEM DALVA HAKKINDA YENİ BİR CEZA SORUŞTURMASI BAŞLATILDI.

İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA  26.10.2015 TARİHİNDE VERMİŞ OLDUĞUMUZ ŞİKAYET DİLEKÇESİ İLE,  ATILIM FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI DOĞAN DANYEL DİNLER, YÖNETİM KURULU ÜYESİ CEM DALVA VE FAKTORİNG ÇALIŞANI ELÇİN GÜNEY HAKKINDA,  ” TCK MADDE 207 VE TCK MADDE 277″  KAPSAMINDAKİ SUÇLARDAN, 2015/128360 NUMARA İLE,  YENİ BİR CEZA SORUŞTURMASI BAŞLATILMIŞTIR.

BİLİNDİĞİ GİBİ, DOĞAN DANYEL DİNLER, CEM DALVA VE ELÇİN GÜNEY HAKKINDA, İSTANBUL 34.ASLİYE CEZA MAHKEMESİNDE VE 2015/81 ESAS DOSYA NUMARASI İLE AÇILMIŞ OLAN,  “ÖZEL  EVRAKTA SAHTECİLİK” CEZA DAVASI İLE DOĞAN DANYEL DİNLER HAKKINDA İSTANBUL 29.ASLİYE CEZA MAHKEMESİNDE AÇILMIŞ OLAN 2014/182 ESAS NUMARALI  “TEFECİLİK”  CEZA DAVALARI DEVAM ETMEKTEDİR.

ADİL ALTAY GÜNEY, YÜKSEK MÜHENDİS MİMAR,  FİTEM

GÜNEY KONUT ORGANİZE YAPILAR VE İNŞAATLAR LTD.ŞTİ. 

Reklamlar

One Response to İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN, ATILIM FAKTORİNG A.Ş.,DOĞAN DANYEL DİNLER,ELÇİN GÜNEY VE CEM DALVA HAKKINDA YENİ BİR CEZA SORUŞTURMASI BAŞLATILDI.

  1. Geri bildirim: İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN, ATILIM FAKTORİNG A.Ş.,DOĞAN DANYEL DİNLER,ELÇİN GÜNEY VE CEM DALVA HAKKINDA YENİ BİR CEZA SORUŞTURMASI BAŞLATILDI. | Güney Konut

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: